Wellness pension Balnika - Ubytování Mikulášovice

Wellness penzion a restaurace
Mikulášovice
Česky English Deutch
Okolí Balnika - Ubytování Mikulášovice Okolí Balnika - Ubytování Mikulášovice Okolí Balnika - Ubytování Mikulášovice Okolí Balnika - Ubytování Mikulášovice Okolí Balnika - Ubytování Mikulášovice Okolí Balnika - Ubytování Mikulášovice
Wellness Balnika - Ubytování Mikulášovice Wellness Balnika - Ubytování Mikulášovice Wellness Balnika - Ubytování Mikulášovice Wellness Balnika - Ubytování Mikulášovice Wellness Balnika - Ubytování Mikulášovice Wellness Balnika - Ubytování Mikulášovice
Restaurace Balnika - Ubytování Mikulášovice Restaurace Balnika - Ubytování Mikulášovice Restaurace Balnika - Ubytování Mikulášovice Restaurace Balnika - Ubytování Mikulášovice

Ubytování v Česko-Saském Švýcarsku

Hledáte-li ubytování v Česko-Saském Švýcarsku, neváhejte se zastavit v našem wellness penzionu BALNIKA. Nabízíme ubytování nejen pro ty, co hledají odpočinek od stresu běžného pracovního života, ale i pro ty, co hledají možnost aktivní rekreace, případně kombinace obojího.

Pokoje

Balnika - Ubytování u NP České ŠvýcarskoJe-li cílem Vašeho pobytu romantická dovolená ve dvou, jistě se vám bude líbit některý z našich pěti dvoulůžkových pokojů. Protože ale myslíme i na rodiny s dětmi, můžeme Vám nabídnout také dva pokoje třílůžkové a jeden čtyřlůžkový. Kromě párů a rodin samozřejmě rádi přivítáme a skupiny přátel.

Všechny naše pokoje jsou moderně zařízené, s vlastním sociálním zařízením zahrnujícím WC, sprchu a umyvadlo. Dva z pokojů Vám nabídnou také bezbariérový přístup. V celém penzionu můžete navíc využít bezplatné připojení k WiFi a zůstat tak ve stálém spojení s okolním světem.

Interiér našich pokojů si můžete prohlédnout v naší galerii.

Doplňkové služby

Abychom Vám Vaši dovolenou a ubytování v Českém Švýcarsku zpříjemnili co možná nejvíce, nabízíme vám možnost využití spousty doplňkových služeb.

  • Balnika - Ubytování v Česko-Saském ŠvýcarskuPro romantiky a požitkáře to je možnost donesení květin na pokoj, ovoce na pokoj nebo také snídaně do postele.
  • Sportovci jistě ocení uložení svých kol a lyží, možnost pronájmu sportovní haly, tenisových a volejbalových kurtů či fotbalového hřiště.
  • Motorkářům nabízíme parkování motorek v garáži, řidičům automobilů pak parkoviště hlídané kamerovým systémem.

Neváhejte nás kontaktovat pro strávení příjemných chvil v našem wellness penzionu BALNIKA a zarezervujte si své ubytování v Českém Švýcarsku již teď!

Všechna práva vyhrazena - © Balnika 2012 - 2019

delic

Partneři:
České Švýcarsko Ruksak
K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrdit